MSX METAL GEAR - Komplet!

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Postprzez Gac666xx » So cze 20, 09 16:43

ALE przynajmniej te piraty nie ściągałem a płaciłem po 20 zeta chłopkowi co się tym zajmuje :D


TO JESZCZE GORZEJ.

BAN, żegnam.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez GameScanner » So cze 20, 09 17:47

shady napisał(a):Hmm tak gadacie o kolekcjach a ja niestety nie mam żadnego oryginalnego metal geara:(
Jedynki nigdzie za cholere nie mogłem znaleźć jedynie na jakiejś Niemieckiej stronce typu coś ALLEGRO a cena była 49euro to mała przesada. MGS2:S zdobyłem dopiero w tamtym tygodniu ale co z tego jak pirat...
ALE przynajmniej te piraty nie ściągałem a płaciłem po 20 zeta chłopkowi co się tym zajmuje :D
mam już mgs 4 ORYGINAŁ od wujasa z USA ale co z tego jak nie mam PS3:(
Pozdro


Że przyznałeś się bez bicia do pirata, to ci wybaczę, ale nie licz na to że inni ci to puszczą płazem. Rozumiem twoją sytuację. Jeżeli chcesz, mogę wykombinować tanią MGS3 na PS2 i przesłać ci z USA. Ale licz na to że gra będzie w systemie NTSC i nie dostaniesz jej wcześniej niż za dwa miechy. Paczką morską wysyłam.
Gra wyniosłaby cię około 40zł plus wysyłka z Polski.
Jesteś zainteresowany, to daj znać. Zrobię dla ciebie wyjątek.

[ Dodano: Sob Cze 20, 09 19:58 ]
Gac666 napisał(a):
ALE przynajmniej te piraty nie ściągałem a płaciłem po 20 zeta chłopkowi co się tym zajmuje :D


TO JESZCZE GORZEJ.

BAN, żegnam.


I po ptokach. Krótko i zwięźle.
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gillian » N cze 21, 09 02:08

Jezu, jak można narzekac na brak dostępności MGSów? Pierwsze lepsze allegro i mnóstwo ofert. Po co szukac na niemieckich serwisach aukcyjnych? Zresztą nie wierzę, że tam tez nie mają albo mają drogo...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Poprzednia strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron