Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Frank_Hunter » Pn lip 18, 05 17:05

Napiszcie tutaj kiedy zagralis?ie, dlaczego i jakie by?y wasze odczucia podczas grania w 3 pierwsze Metale

MG1 ---- 3 lata temu, emulator, bo o niej nie wiedzia?em, wypas :D
Mg2:SS ----- w zeszlym roku, emulator, kapitalna gra (Bossowie, fabu?a, muzyka, Natasha ;p)
Mg:SR: ------dawno temu... z nudów, takie se ;(
Frank_Hunter
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 16:56

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez kul2 » Pn lip 18, 05 17:17

MG1 - ten MSX'owy, dziwny, ale fajny
MG2 - najlepsza czesc zaraz po MGS1
SR -to nie dla mnie niestety
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Mr_Zombie » Pn lip 18, 05 17:26

MG1 - gra?em na emulatorze NES'a. Na ko?cu pyta?em si? siebie "dobra, a gdzie Metal Gear" :).
MG2 - naprawd? ?wietna gra. Z tym tylko, ?e, nie wiem, czy to z powodu sprz?tu na którym gra?em (P200), czy te? gra jest taka w sobie, wydawa?o mi si?, ?e Snake porusza si? jak mucha w smole, co w powi?zaniu z bardzo cz?stym i d?uga?nym backtrackingiem w tej cz??ci by?o troch? m?cz?ce.
MG:SR - przeszed?em pierwszego bossa (oj, d?ugo go przechodzi?em), potem przypadkowo skasowa?y mi si? savy z gry... d?ugo nie rozpacza?em i gr? wyrzuci?em.

Niestety musz? si? przyzna?, ?e graj?c w te cz??ci korzysta?em z solucji (wstydz? si?). Po prostu nie mam pami?ci do pomieszcze? w grach 2D i szybko si? gubi?em.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Sage » Wt lip 19, 05 01:38

kul napisał(a):MG1 - ten MSX'owy, dziwny, ale fajny
MG2 - najlepsza czesc zaraz po MGS1
SR -to nie dla mnie niestety


Przypomina mi si?, jak chyba trzeci raz rozmawiali?my i zeszli?my w?asnie na temat SR. Mówi?em ?e jest jakie? por?bane, a Ty powiedzia?e? ?e mo?e tak, ale masz fio?a na punkcie wszystkich mgsów i trudno ;).

MG1 - ku?wa id? sobie w lewo i wychodz? z prawej i znowu i znowu... To chyba najlepiej zapami?ta?em :)
MG2 - Takie co? w?a?nie lubi?. Gdy stara ju? gra prezentuje klas?, jakiej dzisiejsze gry mog? jej tylko pozazdro?ci?.
MG:SR - A co to kur*a ma by??
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez kul2 » N lip 24, 05 13:37

hehe juz nawet nie moge ponarzekac na SR, to na prawde nie jest gra dla mnie.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Yasiu » Wt lip 26, 05 14:29

?ezka mi sie w oku zakrecila gdy gralem w starsze czesci - wiedzialem co i jak, no i moze frajda byla mniejsza - ale i tak warto bylo, i bedzie znow przejsc MG1 lub 2. Takich gier sie nie zapomina.

SR -> nawet tego nie tknolem -_-
Avatar użytkownika
Yasiu
Shlasher Hawk
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 13:33

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez kica » Wt lip 26, 05 23:09

Oldschool...

MG - gra?em w wersj? na NES i MSX. Musz? przyzna?, ?e ta druga badziej przypad?a mi do gustu. Gra prezentowa?a co? sob?. Plus.
MG2:SS - rewelacja. Nie rozpisuj?c si? zbytnio: plus za ogó?.
MG:SR - nie gra?em...
Avatar użytkownika
kica
Pyro Bison
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 22:16
Lokalizacja: Lyon

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez PiotrB » Pt sty 06, 06 21:13

MG (MSX) - dosz?em mniej wi?cej do po?owy i przerwa?em; zamierzam doko?czy? w Subsistence.
MG2:SS (MSX) - wielkie pozytywne zaskoczenie, wspania?a gra; ach ta muzyczka (któr? pó?niej s?yszymy w MGS1).
MG: SR - nie gra?em, ale podobno padaka.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez jungestuchol » Pn sty 09, 06 01:25

MG:SR to nie padaka. Po prostu gra, jak gra. ma troch? ciekawych pomys?ów (np. zmiany perspektywy pokazywania akcji), ale to raczej nie jest skradanka. Tzn. jest, ale jest to ma?o odczuwalne. W zasadzie w grze chodzi o to, by mie? ci?gle naboje do pistoletu z t?umikiem - wtedy gra jest dziecinnie prosta. Ale z racji tej, ?e maj?c tylko ten jeden pistolet z t?umikiem (i ew. grubszy sprz?t na bossów, jak np. miny na czo?g), to wiele broni jest po prostu zb?dna. Np. shotgun - robi za du?o ha?asu, przez co od razu alarmuje wrogów. A jak ju? si? wzbudzi alarm, to lepiej za?adowa? poprzednio zapisany stan gry. Ogólnie ta gr? równie dobrze mog?a by si? "Metal Gear" nie nazywa? i nic by si? nie sta?o. Pewnie wszyscy na ni? psiocz? tylko dlatego, ?e ma te dwie nieszcz?sne literki w tytule, a nie by?a robiona przez Kojim?. Dla mnie jest to lepsza gra ni? MG1, bo si? po prostu j? wygodniej obs?uguje i l?ej gra (w MG1 system kart do drzwi by? i?cie fatalny). A fabu?a i tak w obu tych pozycjach jest na równi ?enuj?ca, wi?c nie ma co wybrzydza?.
Ostatnio edytowano Pn sty 09, 06 01:33 przez jungestuchol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jungestuchol
Mistrz ciętej riposty
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 17:38

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Mr_Zombie » Pn sty 09, 06 01:52

Wiesz, jak na ówczesne stadardy fabu?a prezentowa?a si? ca?kiem dobrze, przynajmniej by?a oryginalna.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez pomocy » N sty 15, 06 10:19

MG - gra?em jeszcze na nesie, gra przyci?gn?la mnie na d?uuuuugo
MG2 - zamierzam zagra? na emulatorze
MG:SR - tak samo jak z MG2
pomocy
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pt kwi 07, 06 10:57

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez Dragon71 » N sty 15, 06 18:34

Mój kumpel ma na NES'a Snake's Revenge. Gra?em u niego i musz? stwierdzi?, ?e nie jest taka z?a. Serio... Oczywi?cie nie mówi?, ?e jest super, ale nie jest tak ?le, jak niektórzy mówi?/pisz?. Zosta?em pozytywnie zaskoczony. Oczywi?cie gra?em ju? w o niebo lepsze gry, ale...

Je?li chodzi o pozosta?e MG. Có?... Napisz? jedno. Kupi? NES'a i MSX'a, i dopiero wtedy si? wypowiem. Chc? kupi? te gry oryginalne. Nie chc? emulatorów, bo ich nie lubi?.
Dragon71
 

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez liquid kaczor » Śr sty 18, 06 00:43

Wi?kszo?? opini nt SR bierze si? od ludzi którzy nei widzieli gry na oczy. Przeczytaja cos, us?ysz?, dodadz? co? od sebie. Potem gadaj?, ?e gra jest zrypana, lipna i wogule Beeee >:(
Gada?en ostatnio z kumplem (zna MGS) o starych cz?sciach w?a?nie i on mi mówi "s?ysza?es o takim metalu co Contre na?ladowa??? Taki zje**** ze ja nie moge" wiec pytam "gra?es?!?" "NIE, kolega mi powiedzia?"
Tak jest nie tylko z Snake Ravange, du?a cz??? z?ych opini o grach wychodzi od ludzi którzy nie mieli z ni?styczno?ci, albo mieli ale krótki, przeszli kawalek i si? zacieli. Wtedy najlepiej powiedzie? "Ta gra jest g?upia" i na pó?ke. Potem przekazuj? opinie i jest co jest.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez borx » Pt sty 20, 06 20:55

Frank napisał(a):Je?li chodzi o pozosta?e MG. Có?... Napisz? jedno. Kupi? NES'a i MSX'a, i dopiero wtedy si? wypowiem. Chc? kupi? te gry oryginalne. Nie chc? emulatorów, bo ich nie lubi?.


A nie wystarczy poprostu kupic MGS3: Subsistance? No chyba ze nie masz PS2 :-\
Ja probowalem grac na emu w MG i MG2 i da?em sobie spokoj. Teraz licze juz tygodnie do premiery Subsistanca i kupie go przedewszystkim po to by pozadnie popykac w MG i MG2.
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez liquid kaczor » Pt sty 20, 06 23:20

Frankowi chodzi o satysfakcje z posiadania ogrina?u i konsoli tylko po to zeby gra? w jedn? gre. To jest dopiero co? :]
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez borx » So sty 21, 06 03:07

No racja, racja. Podziwiam. Ja pewnie nigdy nie zabralbym sie za zalatwianie oldskulowej konsoli tylko po to by zagrac w jedna gre. zw?aszcza teraz gdy Kojima kusi MG i MG2 zawartymi w Subsitancie.
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: Odczucia podczas przechodzenia MG/MG2/SR

Postprzez jungestuchol » So sty 21, 06 20:33

No i fajnie. A teraz wró?my do odczu? podczas przechodzenia MG, MG2:SS i MG:SR.
Avatar użytkownika
jungestuchol
Mistrz ciętej riposty
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 17:38

Postprzez Sokoov » N kwi 23, 06 19:13

Ostatnio sobie gra?em w MG na DVD manta u babci i musz? powiedzie? ?e gra jest ?eczywi?cie ?wietna jak na tamte czasy. Gra jest strasznie trudna. Czu?em ten dreszczyk emocji. Jesli kto? jest fanem serji to poprostu musi w to zagra?.
Avatar użytkownika
Sokoov
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): N kwi 23, 06 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ghost » Pt lip 21, 06 11:19

Ja gra?em (i przeszed?em ;D ) w mg na msx i nes, mg:sr (w mg2:ss gram, ale si? zaci??em). Moje odczucia co do gier by?y takie: mg na msx-extra, konwersja na nes skopana-brak hinda (zamiast tego dali jaki? 2-óch durni), brak metal gear'a!!! (skandal >:( ), no i mg:sr-powiem tak: jako gra na nes'a jest ok, ale jako metal gear to totalna pora?ka-brak klimatu mg, g?upia fabu?a (i to z brakami lub niedomówieniami w scenariuszu), widok z boku (chyba najwi?ksza wada), big boss transformuj?cy si? w super mecha (chore :P ), no i ogólnie dziwna gra-najpierw d?ungla, potem statek, potem jakie? wi?zienie, poci?g, super nowoczesna baza gdzie jako pu?apki s?u?? w?ócznie ( :) ), jazda kolejk? liniow? (prawie jak weso?e miasteczko). Ogó?em je?li chcesz pogra? w gr? na nes'a-sprawdz, je?li jeste? fanem mg-unikaj jak ognia.
Avatar użytkownika
ghost
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lip 20, 06 19:27

Postprzez Hal » Pt paź 27, 06 22:06

Jako, ?e niedawno zakupi?em Subsistence, mam pierwszy raz mo?liwo?? zagrania w "stare" Metale. Jestem w?a?nie w trakcie przechodzenia "jedynki" i musz? przyzna?, ?e to jest gra...fenomenalna. Przede wszystkim zaskoczy?o mnie to, ?e niemal wszystkie motywy, które w MGS na PSXa uznawane by?y za ?wie?e i nowatorskie, pojawi?y si? ju? tutaj. Tak oto nigdy ju? nie powiem, ?e Metal Gear Solid jest oryginalny;) Wra?enia mam wi?c pozytywne, ale z tego co s?ysza?em MG2: Solid Snake jest jeszcze lepszy, ale wszystko w swoim czasie;)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Solidny » So paź 28, 06 01:00

Ja te? mam MGS3:Subsistence i uko?czy?em pierwszego MG. Gra?em wcze?niej na PC na emulatorze NES'a. Zaci??em si? i nie mia?em ochoty gra? dalej, nie przyku?o mnie. Wersja MSX ju? lepiej, muzyczka z VR z MGS daje rad? :). Rzadziej te? si? zacina?em, jednak w pewnym momencie uzy?em solucji. Trzeba by?a do odpowiedniej osoby zadzowni? w odpowiednim pomieszczeniu w odpowiednim etapie gry :shock:. Ogólnie gra by?a ca?kiem fajna, ale nie mia?em ochoty na MG2 po niej. Skusi?em si? jednak i...


Zagra?em w MG2. Na pocz?tku oswaja?em si? z do?? nowym systemem. Wiecie co to jest? MGS w 2D. Serio, MGS to jaki? ubiednione przej?cie MG2 w 3D, je?li chodzi o gameplay. Niektóre pomys?y z tej gry powtórzy?y si? dopiero w MGS2, a nawet w MGS3! Oczywi?cie pomijam fabu??, bo w 3D ma o wiele wi?kszy rozmach, a dubbing dodaje wi?cej emocji. Graj?c w MG2 mia?em zbyt cz?sto deja vu. Jednak to by?o fajne uczucie :). Nie wyczuwa?o si? wa?kowania tego samego, ulepszania i powielania starych pomys?ów. Jest to co? w rodzaju tradycji, czynniki które mimo lat nie wypadaj? z serii bo tam jest ich miejsce. Gra jest wspania?a. Nie mog? powiedzie? które ma miejsce na mojej li?cie, bo wszystkie Metal Gear'y Hideo Kojimy s? dla mnie jedn? seri?. Najwspanialsz? ze wszystkich. Mog? tylko powiedzie?, ?e z ty?u zostaje MG, by? zaledwie cieniem legendy, która dopiero przy nast?pnej cz??ci przybra?a pe?n? form?. Huh, kto by si? wtedy spodziewa?...
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Postprzez Bizon » So paź 28, 06 08:21

Przechodz?c MG2 mai?em takie same odczucia jak Solidny.

Ostatnio gra?em i jak rozwali?em Running Man'a, to da?em sobie spokój, ale nied?ugo chyba wróc? do gierki.

Gdyby MG2: SS wysz?o w europie, seria MG by?a by ju? znana od wielu lat!

Bo w tej grze naprawd? jest prawie wszystko to co w MGS, tylko ?e brak 3D!
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Mr_Zombie » So paź 28, 06 22:46

Có?, prawda jest taka, ?e wiele elementów w serii MG powtarza si? w ka?dej (no, prawie, nie wiem, jak jest z MGS3) grze, i momentami kolejne cz??ci MG(S) s? kalkami swych poprzedników.

Kiedy w Ghost Babel trafi?em do pomieszczenia, w którym musia?em po raz n-ty w serii u?y? Nikity, by rozwali? durne pud?o, by wy??czy? elektryczn? pod?og? to powiem szczerze, ?e mia?em ju? tego motywu do?? i zastanowi?em si?, czy Kojimie brakuje jakich? innych pomys?ów na u?ycie rakiet naprowadzaj?cych w grze...

I faktycznie, gdyby kto? w Konami w ko?cu pomy?la?: "ah, zróbmy kolejny skok na kas? i zróbmy remake'a Metal Gear 2", to nawet gdyby gra wysz?a na PS2 (i oczywi?cie nie spieprzono by jej technicznie) by?aby IMO du?o lepsza od MGS2, 3 czy nawet MGS1/MGS TTS.

BTW. Czy w wersji na MSX'a w MG1 równie? s? te debilne pu?apki - dziury, które pojawiaj? si? nagle w pod?odze? Bo by? to jeden ze znienawidzonych przeze mnie elementów w wersji na NES'a, ale na szcz??cie by? sposób (b??d w grze czy zamierzona rzecz?) by te dziury blokowa? (w chwili si? ich rozszerzania nale?a?o wej?? do menu albo radia, wówczas si? zatrzymywa?y).
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kul2 » N paź 29, 06 09:11

Nie przypominam sobie tego w wersji MSX, wiec chyba nie ;)
To byl raczej blad, tak niemilosiernie denerwujacy ze strach, podobnie jak psy, ktore i tak nas zawsze zauwazaly :/
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » N paź 29, 06 09:40

Mr_Zombie, "ghost babel" mia?o by? czym? w stylu MGS na Game Boy'a, dlatego jest tam tyle rzeczy z normalnego MGS'a.

Nie, ja chyba nie pami?tam tych pu?akek pod?ogowych w wersji MSX...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Solidny » N paź 29, 06 10:54

Owszem, w MG pu?apki s?. Wi?ksze ni? w MG2, nie mówi?c ju? o MGS ^^
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Postprzez kul2 » N paź 29, 06 12:05

Faktycznie sa, takie ogromniaste ;)
Chociazby w czasie walki z kaczorem ;d
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » N paź 29, 06 13:39

A ja ca?y czas si? zastanawim co by by?o gdyby, np: MG2 wyszed? na AMIG?.

Ju? widz? te recenzje, chuczne zapowiedzi, a tak, je?eli kto? jest fanem MGS to nie wie ?e gdy my dalej grali?my w "Super Frog'a" na Amidze, albo w "Contr?" na nintendo, ludzie w japonii grali w pierwsz? gr? w której ?wietna fabu?? ??czy si? z nowatorskimi rozwi?zaniami w Gameplay'u.

Pami?tam ?e kiedy? dorwa?em Playstation Magazine gdzie by?y pokazane gry "szpiegowskie", od Spy vs. Spy po MGS (bo to by? numer chyba z roku 2000) w?ród nich znalaz?o si? min. stare "Bonanza Bros" (w które do dzi? gram z bratem :D ) ale ani wzmianki o starych MG!

Naprawd? szkoda...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gac666x » N paź 29, 06 14:41

"ale ani wzmianki o starych MG! "

To chyba dlatego, ze nikt o tych grach u nas nie wiedzial.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Bizon » N paź 29, 06 15:08

No w?a?nie, to smutne...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Następna strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron