MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

O interaktywnym komiksie

Moderator: GM

Postprzez Tidus93x » Śr cze 09, 10 15:04

Z http://metalgear.wikia.com/wiki/Digital_Graphic_Novel_2:

A release outside of Japan has not been announced.


Znaczy, jakby co, że nie została jeszcze ogłoszona data wydania poza Japonią.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez SALADYN » Śr cze 09, 10 17:28

Po takim czasie raczej nie ma co liczyć na premierę , gdyby miała ukazać się poza Japonią na PSP np to już dawno by to wydali.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Coldman » Śr cze 09, 10 17:48

Słyszałem, że mieli dodawać DGN1 w nowej wersji, z dubbingowanymi dialogami. Bo na samą "2" nawet bym nie czekał. Ale widzę, że faktycznie chyba nic z tego.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez SALADYN » Śr cze 09, 10 17:56

Coldman napisał(a):Słyszałem, że mieli dodawać DGN1 w nowej wersji, z dubbingowanymi dialogami. Bo na samą "2" nawet bym nie czekał. Ale widzę, że faktycznie chyba nic z tego.


No i jest dodawana do jedynej edycji DGN2 na DVD wydanej w Japonii.

http://diesnake.com/forums/viewtopic.php?f=28&t=555
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Coldman » N lip 04, 10 02:09

Jako że wydawcy nas olali, postanowiłem zassać oba DVD z torrentów. Jakość doskonała, w avi, zajmują łącznie 1,7 GB. Dubbing japoński, napisy w dymkach po angielsku. Na dniach biorę się za gra... oglądanie ;) Nie wiem jak to jest w regulaminie, dlatego tutaj nie podam, ale jak ktoś chce dokładnie tego torrenta zassać (super szybkość) to niech da znać na prywatnym.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Gillian » N lip 04, 10 09:30

Coldman napisał(a):Nie wiem jak to jest w regulaminie
To go nie przeczytałeś?

Chyba chcesz tego bana nawet pomimo porażki Argentyny :>
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Coldman » N lip 04, 10 11:58

Pewnie, że nie :> No ale przecież nic "nie teges" tutaj nie napisałem :p

Właśnie obejrzałem "DGN1", w nowej wersji z dubbingiem. Mówiąc krótko - rewelacja. Klimat Shadow Moses wylewa się z kadrów, wykonanie świetne, a i parę nowych scen nieźle kopie. Polecam rewelacyjną walkę z Mantis'em. Niestety, nic nie mogę o niej zdradzić, żeby nie psuć komuś zabawy ;)

"DGN2" także obejrzane. Mówiąc w skrócie, zrodził się we mnie duży głód, żeby raz jeszcze przejść "2". Dokładniej (ale bez spoilerów): dużo sytuacji zostało zinterpretowanych od nowa i inaczej zrealizowanych, z czego lwia część wypada lepiej niż w oryginalnej grze; komu nie podpasował Raiden ze względu na design, to tutaj złego słowa powiedzieć nie może; Solidus Snake jest obłędnie dobry - głos aktora dubbingującego Solid Snake'a oraz komiksowy design w komiksie wyszły tej postaci naprawdę na zdrowie; doszło kilka humorystycznych dialogów i to naprawdę na poziomie (świetny dialog ojca Fortune z Gurlkovichem na Tankerze). Reasumując, obie części w takiej formie to świetna rzecz. Teraz warto poczekać na "3", o ile takowa jest w planach.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Coldman_3 » Pn lis 07, 11 01:56

Bande Dessinee 1-2 są kozackie, zwłaszcza dla osób, które lubią i anime, i mangę.

Coldman napisał(a):Teraz warto poczekać na "3", o ile takowa jest w planach.


Czy coś w tej kwestii w ogóle wiadomo, czy na dziś nie ma tematu?
"Revenge with a Vengeance"
Avatar użytkownika
Coldman_3
banan
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pt lis 04, 11 21:01
Lokalizacja: Universyty for Peace

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » Pn lis 07, 11 02:04

Coldman Ci nie odpowie bo ma bana;) A mangi to tam w ogóle nie ma, więc nie wiem jak ma zachęcić jej fanów.

Nic nie wiadomo na razie w tej kwestii i raczej nie planują wydawać trzeciego komiksu.
Obrazek
Unfortunately, killing is just one of those things that gets easier the more you do it.
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Postprzez Coldman_3 » Pn lis 07, 11 02:09

La-Li-Lu-Le-Lo napisał(a):mangi to tam w ogóle nie ma, więc nie wiem jak ma zachęcić jej fanów


Przecież Ashley Wood miesza style z komiksu amerykańskiego, francuskiego i właśnie mangi. Terminu manga użyłem dość niefortunnie, chodziło mi po prostu o komiks. A manga to komiks, tyle że japoński.

La-Li-Lu-Le-Lo napisał(a):raczej nie planują wydawać trzeciego komiksu


To dupa zimna :/
"Revenge with a Vengeance"
Avatar użytkownika
Coldman_3
banan
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pt lis 04, 11 21:01
Lokalizacja: Universyty for Peace

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » Pn lis 07, 11 02:19

Chodzi mi o styl który nie jest mangowy. Może coś tam w sobie łączyć, ale całość to głównie styl AW.
Obrazek
Unfortunately, killing is just one of those things that gets easier the more you do it.
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Poprzednia strona

Powrót do Digital Graphic Novel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron