Tak mnie zawsze ciekawiło czy są jeszcze na tym świecie ludzie poza mną , kul'em , Butcherem z PE czy naszym ostatnim kolegą z strony głównej o nicku "solidcinu" którzy zbierają przeróżne gadżety związane z serią MGS.
No i jak się okazuje na świecie jest ich dość sporo , oto strony niektórych z tych osób gdzie prezentują swoje kolekcje :
http://www.deadcellhq.net/collection.html
http://metalgearcollection.zoneoftheenders.org/
http://sites.estvideo.net/arsenal-gear/
http://micster.co.nr/
http://www.liquidocelot.com/main.html
http://www.frozen-sky.net/collection/index.php?collection
http://jonathanpthomas.com/shadowmoses/
http://jonathanpthomas.com/shadowmoses/
Niektóre z tych przedmiotów z chęcią widziałbym u siebie , część z nich już u mnie jest ale zbieranie niektórych według mnie mija się z celem , np. każdy magazyn w którym ukazał się artykuł o serii czy każda możliwa ulotka , kubek , długopis , reklamówka itp.
Nie rozumiem też trzymania tych gadżetów zamkniętych fabrycznie w folii , co kojarzy mi się z cwaniactwem ("kupię teraz pochwalę się trochę po czym sprzedam z zyskiem gdy już nie będzie tego na rynku") w końcu takie rzeczy powinno się kupować dla własnej satysfakcji a nie przyszłych zysków.

