mgs5quietdlcNadal gracie w Metal Gear Online? Już się znudziliście? A może jeszcze nie próbowaliście? No to właśnie nadeszła dobra okazja. Od dzisiaj za 4 euro bez centa (3.99, jeśli wolicie) można kupić małe rozszerzenie do MGO – CLOAKED IN SILENCE. Co ciekawe, niektóre jego elementy i tak dostaniecie za darmo. Zawiera ono 3 mapy, grywalną Quiet i nowy tryb gry… tak jakby, ale o tym w reszcie niusa.

Nowe mapy to: CORAL COMPLEX, RUST PALACE i AZURE MOUNTAIN. Zdjęcia można obejrzeć pod linkiem na dole newsa. Miejscówki są oczywiście dobrze znane każdemu kto grał w MGSV.

QUIET będzie dostępna jako jedna z unikalnych postaci. Jej umiejętności wliczają: zarębiastą prędkość, umiejętność wskakiwania na wysokości, na które inni gracze potrzebują drabin oraz tymczasową niewidzialność, która dodatkowo wpływa na szybkość. Bez kupienia DLC nie będziemy mogli nawet dołączyć do meczu z Quiet. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal?

Nowy tryb to SURVIVAL, gdzie jako zespół musimy wygrać 5 razy z rzędu, podczas gdy mapy i cele misji są losowe. Ale uwaga, tryb będzie dostępny dopiero od 7 kwietnia. Co więcej, jeśli nie kupicie DLC, nadal będziecie mogli w niego zagrać… ale tylko 10 razy w tygodniu.

Kolejny nowy tryb to SABOTAGE i uwaga, kurtyna w górę, będzie dostępny dla wszystkich bez żadnych ograniczeń! Jego celem jest zniszczenie lub porwanie pocisków rakietowych przeciwnej drużyny, po uprzednim złamaniu zabezpieczeń bariery (hakowanie terminalu). Drużyna która się broni może przywrócić barierę zanim rakiety zostaną porwane. Brzmi nieźle, zapowiada się na dużo pracy zespołowej.

Ostatni bajer dzisiejszej premiery to zestaw nowych animacji. Można przejrzeć zdjęcia w linku poniżej. Ciekawostka: Cena zestawu animacji to 6.99 euro, prawie dwa razy więcej niż mapy, postać i nieograniczone granie w tryb Survival.

http://www.konami.jp/mgs5/tpp/en/online/news.php5